Romantik Hediye Fikirleri Sevgililer Günü

 Sevgililer Günü İlginç Hediyeler

 Sevgililer Günü İlginç Hediyeler

Sevgililer günü hediyenizi daha ilginç hale getirip, sevgilinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Bunun için sizin yerinize düşündük ve aşağıda ilginizi çekebilecek bir liste derledik.

Kendi bütçenize ve zevkinize uygun hale getirebilmenize özen gösterdiğimiz hediye seçenekleri umarız size bir fikir vermesine yardımcı olacaktır.

Poster Tasarım

İkinizin olduğu bir fotoğrafı film posteri tadında tasarlatıp, aşkın filmlerden ibaret olmadığını ifade edebileceğiniz bir hediye yaratabilirsiniz. Onun sevdiği bir film afişi renkleri ve havasında bu posteri odasına asmaktan ayrı bir keyif almasını sağlayabilirsiniz.

Minyatür Kitaplık

Onun ve sizin sevdiğiniz kitapları içeren dekoratif amaçlı minyatür ahşap bir kütüphane tasarlayabilirsiniz. Okumayı seven bir sevgiliniz varsa, bu emek dolu hediyenin onu ne kadar mutlu edebileceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

Aşk Kurabiyesi

Mutfak becerinizi konuşturup, üzerinde sevgilinize özel kısa aşk cümleleri ya da duygularınızın yazılı olduğu tatlı kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Ya da hazırladığınız cümleler ile bir pastaneden sipariş edebilirsiniz.

Özel Kar Küresi Sevgililer Günü

İlginç hediyeler deyip kar küresinden söz etmemek olmazdı tabi ki. İkinizin fotoğrafından tasarlanmış ve içi kırmızı kalp ve beyaz kar tanecikleriyle dolu bir küre onu fazlasıyla mutlu edecektir.

Müzik Kutusu

Onun sevdiği bir müziği ya da tasarımı da içeren, retro bir müzik kutusu ile şaşırmayacak kimse yoktur sanırım.

Özel Çikolata

Harflerden oluşan ve ona özel mesaj taşıyan bir çikolata kutusu, onun damağından daha fazlasına hitap edecektir.

Fotoğraf Askısı

Küçük led ışıklarla aydınlanan, mandallara tutturulmuş bir fotoğraf askısı ile anılarınızı kendinize daha yakın hale getirebilir ve sevgilinizin evine şık bir dekoratif katkı sunabilirsiniz.

Tasarım Bardak

Bu her ne kadar kulağa klasik gelse de, sizin yaratıcılığınız ile ilginç bir hal alabilir. Sevgiliniz ile isminize özel iki kadeh baş başa anlarınıza aynı bir hava katacaktır. Tabi bu fincan ya da bardakta olabilir.

Foto Kitap Albümü

Sevgiliniz ile özel bir anlamı olduğunu düşündüğünüz fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayabilirsiniz. Her fotoğrafın altına da o anın size ne hissettirdiğini kendi duygularınızla kaleme alabilir, duygularınızı ona karşı daha güçlü ifade etme şansı yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir