Fotoğraf baskılı hediye Romantik Hediye Fikirleri Sevgililer Günü Sevgiliye Hediye Takı - Aksesuar

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Sevgililer Günü Özel Hediyeler

Sevgililer günü yaklaşıyor. Sevdiğinize ne gibi bir sürpriz yapmaya karar verdiniz? Sevdiğinizi mutlu etmek, yüzündeki o sizin verdiğiniz hediyeyle mutluluktan sevdiğinizin gülümsemesi size ayrı bir sevgi tutulması yaşatmaz mı? Evet, o zaman ne yapacağınıza ve nasıl bir hediye alınabileceğine karar vermelisiniz. Sevdiğinize ne hediye alabileceğinize karar veremediyseniz size birkaç özel tüyolar…

Sevgililer günü özel hediyeler olarak yapabileceğiniz en anlamlı hediyeler, sevgilinize verdiğiniz değer ona karşı beslediğiniz sevgi, onunla beraber yaşadığınız mutluluk güzel şeyler değil mi? Kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak sevdiğinize çok güzel özel hediyeler alıp gönlünü mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer gününde ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz doğru yerdesiniz. Öncelikle sevgilinizin neleri ve nelerden hoşnut olduğunu bilmeniz gerekiyor ve bu sebeple ona göre en doğru seçimi yapmanızda fayda var.

Sevgililer günü, eski roma Katolik kilisesinden dini inanılışına dayanarak ortaya çıkmıştır. “Aziz Valentin günü” olarak bu günümüze kadar gelen batı medeniyetlerde sevilen veya değer verme anlamına gelen bir gelenek haline dönüşmüştür.

Geçmişten bu günümüze kadar uzanan bu gelenek sevdiğinize alınan hediyelerle bu geleneğin adı günümüzde Sevgililer Günü adını almıştır.

Sevgililer günü özel hediyeler olarak neler sürpriz edebiliriz başlayalım…

Sevdiğiniz kişi ile olan özel ikili fotoğraflarınızı nelere yapabileceğinizi maddeler halinde sıralayalım.

  • Sevgilinizle beraber çekilen güzel özel fotoğrafınızı kupa bardak üzerine baskı yaptırarak hediye edebilirsiniz. Kendi fotoğrafınız dışında quppa.com.tr adresinde sevgililer gününe özel olarak hazırlanmış özel tasarımların siparişini verebilirsiniz.
  • Sevgilinizle beraber çekilen güzel özel fotoğrafınızı tişört üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Ankara’da bu işi yapan bir yer var, eğer il dışındaysanız kargo ilede gönderiyorlar isterseniz bir bilgi alın. 0312 447 35 36
  • Sevgilinizle beraber çekilen güzel özel fotoğrafınızı kalpli bir yastığa baskı yaptırabilirsiniz. Bunuda yine biraz önce verdiğim numaradan temin edebilirsiniz.
  • Sevgilinizle beraber çekilen güzel özel fotoğraflarınızı seçip güzel bir kitap albümü oluşturabilirsiniz.

Kol Saati

Bayanların erkek arkadaşına alabileceği güzel bir hediyedir. Çoğu erkek kol saatlerini aksesuar olarak en çok tercih ettiğidir. Giyim tarzına göre güzel bir kol saati alınabilir. Kol saati olarak önerebileceğimiz bir yer yok ama saat&saat mağazalarına gidip en beğendiğinizi alabilirsiniz.

Parfüm

Sevdiğinize sevdiği bir marka veya koku olarak sizin de sevdiğinizin kokusuna özel bir hediye olacaktır. Bu hediye yıllardır her zaman çalışan bir hediyedir. Hele sevdiğinizin bildiği ve daha önceden beğendiği bir markayı alırsanız 14 Şubat sizin için iyi geçecektir.

Kolye

Sevgilinize baş harflerin yazılı olduğu bir kolye hediye edebilirsiniz. Şu sıralar reklamlarda bütün mücevher firmaları bangır bangır reklam yapıyor. Bunlardan en değendiğinizden faydalanabilirsiniz.

Oyuncak Ayı

Bayanlar şımartılmayı sever beyler! Sevdiği renkte bir oyuncak ayı onu mutlu edecektir. Aman bu konuya dikkat! Her kız oyuncak ayı’dan hoşlanmayabilir. Sevgiliniz eğer gerçekten oyuncak ayı seviyorsa bu topa girin.

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir