Sevgililer Günü

Sevgililer Günü Beşiktaş Hediyeleri

Sevgililer Günü Beşiktaş Hediyeleri

14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken hediye seçimi konusunda kafanız karışık mı? Sevgiliniz tepeden tırnağa bir Beşiktaş taraftarı mı? Gelin sevgililer günü için Beşiktaş temalı hediye seçeneklerini gözden geçirelim.

Kişiye Özel Futbolcu Temalı Kupalar

Hem fiyat olarak uygun hem de daima sevgilinizin masasının üstünde elinin altında duracak bir hediye arıyorsanız kişiye özel futbolcu temalı kupalar kurtarıcınız olabilir. Sevgilinizin fotoğrafıyla oluşturulacak bu kupalar sevgilinizin yüzünü güldürecektir.

Kartal Temalı 3D Led Gece Lambası

Geceleri de aklından çıkmayayım diyorsanız kartal temalı gece lambası sizin için biçilmiş kaftan. Yatağının tam başucunda duracak bu lambayla onun Beşiktaş için atan kalbini fethedebilirsiniz.

Lisanslı BJK kalemi

Sevgilinizde kalem tutkusu varsa bu hediye onu çok mutlu edecektir. Çok şık bir tasarımı olan bu kalemler, özellikle öğretmen olan BJK taraftarı sevgililer için nokta atışlı bir seçenek olacaktır.

Beşiktaş Temalı Cüzdan

Sevgililer günü Beşiktaş hediyeleri arasında şüphesiz en klasik seçim Beşiktaş temalı cüzdan olacaktır. Klasik olan sıkıcı gibi görünür fakat bazen durum tam tersidir. Gelenekçi bir sevgiliniz varsa klasikler her zaman memnuniyetle karşılanır.

Kartal Heykeli

Beşiktaş’ın özdeşleştiği asil bir hayvan olan kartalın bronz bir heykelini, hediye etmek için düşünebilirsiniz. Evde, çalışma odasında, ofis masasında çok şık ve ihtişamlı duracak olan bu hediye ile sevgiliniz kendisini çok özel hissedecektir.

Siyah Beyaz Temalı Kol Düğmeleri

Kol düğmesi hem şık hem kaliteli hem de romantik bir tercih olacaktır. Beşiktaş’ın asil renkleri olan siyah ve beyazın uyumlu birleşimi bir çift kol düğmesi, şık bir kutuda hediye edildiğinde hangi erkek buna karşı gelebilir ki?

Beşiktaş Temalı Pijama Takımı

Benim sevgilim rahatına ve uykusuna düşkündür diyorsanız bu pijama takımı onu mutluluktan havalara uçuracaktır. Hem sevdiği uykusuna hem de kalbini verdiği takımına güzel bir jest.

Aşk sadece bir gün hatırlamak ve hediyeleşmekten ibaret değildir elbette. Fakat bu özel günde özel bir tutkusu olan sevgiliye verilecek uygun bir hediye unutulmaz olur. Sevgililer günü Beşiktaş hediyeleri seçeneklerinden biriyle siz de sevgilinize unutulmaz bir gün hediye edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir