Sevgililer Günü

Sevgililer Günü için Bayanlara Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü Hediyesi Bayan

Şubat ayının ikinci haftası olan 14 Şubat, sevgililer günü olarak kutlanmaktadır. Daha şubat ayı gelmeden çiftleri hediye telaşı sarmaya başlar. Sizde kız arkadaşınız, eşiniz için güzel ve özel bir hediye arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere sevgililer günü hediyesi bayan yazımızda kadınlara ne tür hediyeler alınabileceğini, kadınların en çok nelerden hoşlandığını anlatacağız.

Her kadın kendini özel hissetmek ister. Onun için emek verilen hediyeleri hep daha çok severler. Anlamlı olan hediyelere bayılırlar. Peki, bu hediyeler neler olabilir?

Çiçek

Bilindiği üzere kadınlar çiçekleri çok severler. Hemen hemen her özel günde partnerlerinden bir çiçek beklerler. Peki, biz kadınlara ne tür çiçekler almalıyız? Kadınlara yaşatabilecekleri, bakabilecekleri çiçekler alın. Bir demet gül almak her ne kadar güzel görünse de kuruyup giden, canlılığını kaybeden çiçekler daha sonradan unutulabiliyor. Bu sebeple sizler sevgililerinize yaşatabilecekleri çiçekler alarak üzerine de romantik bir not yapıştırabilirsiniz; “Senin sevginle bir canlının daha can bulmasını istiyorum sevgilim.”

Ayna

Kadınlar kendilerine bakmaya, güzel görünmeye özen gösterirler. Kuşkusuz ayna kadınların gün içerisinde çok kullandığı bir eşyadır. Eski dönemlerde erkekler âşık oldukları kadınlara ayna hediye ederlermiş. Böylece sana senden daha güzel bir şey hediye edemem demek isterlermiş. Sizde sevgilinize güzel bir ayna alıp kenarına bir not ekleyebilirsiniz; “Sana senden daha güzel bir şey hediye edemem güzeller güzeli sevgilim.”

Tektaş

Her kadın parmağında bir tektaşı olsun ister. Birde henüz evli değilseniz, bu özel günü sevgilinize güzel bir tektaşla evlenme teklifi ederek taçlandırabilirsiniz.

Kar Küresi

Romantizm denince akla hemen kar küreleri gelir. Kadınlar kar kürelerine bayılırlar. Bu sevgililer gününde sevgilinize kar küresi alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

El Yapımı Hediyeler

Şüphesiz kadınlar en çok kendileri için emek harcanan hediyeleri severler. İçinde emeğinizin bulunduğu bir hediye, onlara maddi değeri yüksek hediyelerden dahi daha değerli gelir.

Peki, ne tür hediyeler yapılabilir?

  • Renkli, farklı desenli kağıtlardan oluşturacağınız bir defter
  • Güzel boncuklardan oluşturulmuş bir bileklik ya da kolye
  • Çikolatalarla dolduracağınız bir kutu
  • Kendinizin hazırladığı güzel bir akşam yemeği
  • Kendinizin öreceği bir atkı

Sizde 14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize bu hediyelerden birini alarak ona çok özel ve mutlu hissettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir