Erkek Sevgili İçin Romantik Hediye Fikirleri Sevgililer Günü

Erkek Sevgiliye Hediye Sevgililer Günü

Sevgililer Günü Hediyesi Erkeğe

Yılın en güzel en özel zamanlarına yaklaşmış bulunmaktayız. Her sene olduğu gibi sevgililer günü geldi çattı. Her yer kırmızı ve kalp simgeleriyle dolarken içimizdeki en büyük telaş kuşkusuz sevgilimize ne hediye alacağımızdır. Ona aşkımızı anlatmanın en kolay yolu hediyeden geçmektedir.

  • Çok Şık Bir Gömlek Veya Kravat

Çok klasik bir hediye gibi görünse de gömleğin kalp kısmına işleyeceğiniz isim, el emeğinizle çok özel bir hediyeye ulaşacaktır. Ayrıca kravata isim, tuttuğu takım ya da sevdiği bir simgeyi de işleyebilirsiniz. Yıllarca kalıcılığı olan bu hediye sevgilinizi değerli hissettirecektir.

  • KOL Saati

İçine ikiniz için özel bir fotoğraf ekleterek onun kalbini kazanabilirsiniz. İçindeki fotoğraf sayesinde gün içinde hep sizi görerek sevgisi de çoğalacaktır. İçine “her anım sen” diye bir notla çok güzel olacaktır.

  • Tesbih

Kuşkusuz çoğu erkeğin en sevdiği hediyelerden biri de tesbihtir. İnternetten de alabileceğiniz birçok tesbih modelleri mevcuttur. Ayrıca tesbih taşlarını ve ipini alıp kendiniz yapmanız mümkün olan bu hediye ömürlük olabilir. Hele farklı şehirlerdeyseniz içine yazacağınız bir sözle özellikle “kavuşacağımız günleri sayasın sabredesin” diye aldım gibi bir cümleyle sevgilinizin kalbini çelebilirsiniz.

  • Çakmak

Üzerinde ad soyadı yazılı olan bir zippo çakmağa hayır diyebilecek bir erkek yok gibidir.

  • Forma

Sevgilinizin tuttuğu takımın formasını almak hoş bir hediye olacaktır. Sırtına numara ve isim yazdırarak bu güzel hediyeyi taçlandırabilirsiniz.

  • Anı Defteri ​​​​​

Güzel ciltlenmiş bir defter edinip içerisine güzel anılarınızı yazıp varsa o anıyla ilgili fotoğrafları yapıştırmanız çok güzel bir hediye oluşturacaktır. İçine size verdiği çiçeklerden koyup kurutabilir, parfümünüzden sıkıp özelleştirebilirsiniz. Defteri açtığı anda parfümünüzün kokusu o saracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir